בניית מדרגות עץ לבית

מדרגות עץ, אנו מתייחסים לגרם המדרגות כאל רהיט לכל דברמדרגות עץ לבית משתלבות בעיצוב הכולל של החלל

לגרם המדרגות בתוך הבית תפקיד משמעותי בארגון החלל. המדרגות מייצרות הפרדה עיצובית בין קומות המיבנה ומעניקות מראה חם ואישי.

אנו מתייחסים לגרם המדרגות כאל רהיט לכל דבר. בעזרת תכנון מקצועי והתייחסות לפרטי העיצוב הסמוכים למדרגות אנו מייצרים אסטטיקה.

פונקציונאליות

ניתן לתכנן גרם מדרגות " אטום" , שבו קיימים גם הרום וגם השלח. כשמתכננים מדרגות מתייחסים לשני מושגים בסיסיים: רום ושלח.- שלח, הינו החלק המאוזן במדרגה. הרום הינו החלק המאונך. משמעות הדבר תשליך על המשתמשים בבית (תחושת בטחון בעלייה ובירידה, מניעת נפילה של חפצים, גישה נוחה לנקיון).
כמו כן קיימים גם גרמי מדרגות "מאווררים" . אלה יעניקו תחושת פתיחות של  OPEN SPACE לתכנון גרם מדרגות שכזה נדרשות הכנות מראש בתיאום עם קבלן הבנייה.

בחירת חומרים למדרגות

ניתן לשלב במדרגות סוגים שונים של עץ, אנו נתאים לכל גרם מדרגות את סוג העץ הנכון. הבחירה מושפעת משיקולים של חוזק וניראות.
ניתן להשתמש בעץ  אלון של עד עובי 8 ס"מ, שיעניק תחושה של עץ גושני עבה או לסירוגין להשתמש בעץ דק וזול וסביבו לייצר "עיבוי" להעשרת המראה. ניתן להתקין גרם מדרגות הנשען על מדרגות קיימות: בטון חשוף, שיש או קרמיקה  ועוד
אנו מתכננים ומבצעים גם מדרגות עץ על גבי תשתית מתכת בכל עיצוב או רעיון של אדריכל או מעצב פנים. אנו בדרורן מתמחים בהקמת מדרגות המשתלבות בכל חלל ומעניקות לבית את המדרגה הנכונה לו.