סוגי פרקטים הקיימים בשוק

סוגי פרקטים בשוק המקומי, ל הסוגים בהם משתמשים בבנית רצפות בישראל

פרקט מתאים לכל סגנון ועיצוב ובכל מקום בבית

לפרקט מראה טבעי וטקסטורה ייחודית, המקנים לבית אופי אצילי, שונות עיצובית ויוקרה, וכן חמימות ותחושת ניקיון. מגוון הדגמים והצבעים כה עשיר, איך בכל זאת בוחרים מה מתאים לחלל הבית שלנו מתוך הסוגים השונים?

פרקט עץ גושני או בכינויו פרקט עץ מלא

הוא הדבר האמיתי. מגיע בעוביים וברוחבים שונים, מותקן על גבי מצע עץ OSB בהדבקה ובמסמור, מתאים לרוב להתקנה בבנייה חדשה או בשיפוץ מיבנה קיים. מומלץ להיוועץ עמנו בנוגע לגובה הריצפה הנדרש, ניתן להזמינו במגוון סוגים צבעים ועיבודים שונים. בגמר ההתקנה מתבצע תהליך ליטוש בשמן או לכה באתר הלקוח. התקנת העץ וליטושו מתבצעת ע"י צוותים מקצועיים עתירי נסיון, שהוכשרו לכך בארץ או בחו"ל. התוצאה המתקבלת בסופו של תהליך היא רצפת עץ עשירה למראה, מבודדת מהקרקע, מוגנת בשכבות לכה וייחודית במראה.

פרקט תלת שכבתי או פרקט רב שכבתי

הלוחות בנויים משכבות עץ המודבקות ביניהן בשיטה המאפשרת התקנה פשוטה מהירה ונקייה. מגיע ברוחבים ובצבעים שונים הנבחרים לפי רצון הלקוח או האדריכל. לדרורן יש מגוון עצום של עיצובים וצבעים ואפשרות לספק כל דרישה. מתאים להתקנה בבתים קיימים על גבי ריצפה הקיימת בבית. ניתן ליישם בהדקה מלאה או בהנחה "צפה". סוג פרקט זה מתאים לחימום תת רצפתי, כמו כן ניתן לחדשו בליטוש ,צביעה ולכה מעת לעת.

פרקט סינתטי שהוא פרקט למינציה

הינו עיבוד תעשייתי של חומרים דמויי עץ. מגיע במגוון רחב של סוגים, צבעים ועוביים. בחירת החומר המתאים לכם תבוצע בהמלצתנו תוך התאמת המוצר לצורך המבוקש ולרמת השחיקה המתאימה למקום. הפרקט מותקן על גבי ספוג המונח על רצפה קיימת. הנחת הפרקט מהירה ונקייה ומאפשרת חזרה מהירה לשגרה בבית שגרים בו. פרקט סינתטי אינו ניתן לליטוש.