דרורן - דקים

בניית דקים מיוחדים שירות ומקצועיות

בניית דקים מיוחדים ע"י חברת דרורן, המתמחה בכל סוגי הדקים הפופולריים והמיוחדים. בניית דקים מעץ אורן, דק איפאה, דק טיק, דק אירוקו. כמו-כן, בניית דקים סינתטיים, המיוצר בטכנולוגיה ידידותית לסביבה, אינו דורש תחזוקה ושומר על מראה חדש לאורך שנים. ניתן לחדש כל דק ולהביאו למצב חדש, במידה ופועלים באופן מקצועי. על מנת לשמור על רצפת הדק ובכדי שאפשר יהיה להינות ממנה לאורך זמן, כדאי לקבל ייעוץ ממביני דבר. דרורן מעניקה שירות דקים כחלק מתחזוקה: חידוש דקים, שיוף פרקטים וליטוש פרקטים  לקוחות החברה זוכים לקבל ייעוץ בנושא כמו גם שירותי התקנה איכותיים.

חמים ונעים בחצר הבית

רצפת דק הנה פריט עיצובי, שימושי מאוד ונעים לעין. בניית דקים במרפסת או בחצר משווה לו חמימות ואווירה טובה, וכך משדרגת את סביבת הבית. החלל הופך למזמין ולביתי.

משטח עץ הבנוי מחוץ לבית

דק הוא למעשה משטח מעץ הבנוי מחוץ לבית. מעצם היותו בחוץ הוא חשוף לשמש ולגשם, על מנת לשימור על הטקסטורה והאיכות לאורך שנים ארוכות יש לתחזק אותו ולהעניק לו את הטיפול הדרוש בזמן. אחת לחצי שנה, לערך, שימון המשטח, ואחת לכמה שנים, ליטוש. אם הדק לא יטופל כראוי, הוא עלול להינזק. שימור רצפת העץ וחידושה תורמים לשיפור עיצוב הבית. העצים לבניית דקים נבחרים בקפידה והתהליך נעשה ע"י מומחים, תוך חשיבה יתרה גם על סוגיית איכות הסביבה. אם כן, דקים עשויים מסוגים שונים של עץ, כולם עמידים לאורך זמן בפני פגעי מזג האוויר השונים ומוגנים מפני חדירת לחות. דקים מיוחדים הינם דקים העוברים אצלנו עיבודים שונים כדי להאריך את אורך חייהם ולהפחית את רמת התחזוק השוטפת. חושבים על כיסוי מועיל לבריכה שלכם? כנסו לקרוא כמה כיסוי דק לבריכה זו הבחירה הנכונה עבורכם.

דק איפאה

דק מעץ איפאה עץ איפאה הוא העץ הקשה ביותר בטבע, צומח בברזיל, בעל גוון חום כהה. עץ העמיד בפני מזיקים

קרא עוד ←

דק טיק

טיק בורמזי נחשב לעץ יוקרתי, בעל גוון חום בהיר, עמיד בפני מזיקים, שמש, מים, ופגעי טבע, הסיבה לכך היותו עץ

קרא עוד ←

דק סידר

דק עץ סידר ובעברית דק מעץ ארז דק עץ סידר משמש לבניית דקים, הוט-טאב, סאונות.הסידר מוכר בזכות ריחו המיוחד, היותו

קרא עוד ←

דק אורן

דק אורן או דק אורן פיני דק אורן פיני מחוטא מגיע בצבע ירקרק ונחשב לעץ נפוץ בישראל. סוג עץ זה

קרא עוד ←

כיסוי דק לבריכה

בכיסוי הדק של דרורן הצבנו סטנדרט חדש של עיצוב ובטיחות. הכיסוי הינו דק לכל דבר ועניין, מאפשר עם סגירתו את

קרא עוד ←